o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą badawczą, którą stworzono po to, aby umożliwić państwu realizację założonych celów, podejmowanie właściwych decyzji biznesowych związanych z  rynkiem, realizację projektów badawczych oaz ich ewaluację.

Działamy przede wszystkim na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz Polski. Jednakże przeprowadzenie badania badania na terytorium UE nie stanowi dla nas również żadnego problemu. Mówimy po Angielsku, Niemiecku oraz Włosku. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem oraz koordynowaniem projektów, których celem jest badanie rynku i opinii publicznej. Nasza wiedza, zaangażowanie i dokładność stanowią podstawę działalności firmy KMJ.

Każdy projekt przeprowadzamy ze szczególna starannością, po to aby wyniki, które Państwo otrzymają jak najbardziej odzwierciedlały badaną rzeczywistość. Stawiamy na jakość i rzetelność przeprowadzanych badań. W tym celu regularnie szkolimy naszych ankieterów oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu analizy danych w woj. zachodniopomorskim. Wiedza i zaangażowanie tych osób gwarantują realizację projektów na najwyższym poziomie.